Usługi

Aktualizacja stron internetowych

Strony internetowe Skierniewice

Stworzyłeś stronę internetową swojej firmy? Teraz trzeba zadbać, żeby informację na Twojej stronie internetowej były zawsze aktualne.
Twoje produkty, usługi, ostatnie projekty zawsze muszą znaleźć się na Twojej stronie internetowej.

Działasz lokalnie na rynku w Skierniewicach, Łowiczu czy Rawie Mazowieckiej, czy też na terenie całej Polski, zadbaj o to by klienci, zawsze
widzieli Twoje najnowsze:

  • realizacje
  • nową ofertę
  • produkty jakie wprowadziłeś

Nie masz czasu na aktualizacje swojej strony internetowej? Zostaw to nam! Oferujemy współpracę polegającą na bieżącej obsłudze i aktualizacji Twojej strony www. Przekaż nam tylko swoje materiały, a my za Ciebie będziemy aktualizować
stronę internetową Twojej firmy lub Twoją.

Oferujmy kilka form współpracy:

Zlecenie stałe - jest to umowa o stałej współpracy gdzie Ty przekazujesz nam materiały a my odpowiadamy za opiekę i aktualizacje strony internetowej.

Współpraca nieregularna - jeżeli Twoje zmiany są sporadyczne to najlepszą formą współpracy będzie indywidualne zlecenie. Zanim rozpoczniemy pracę otrzymasz wstępna wycenę zlecenia.

W jakim czasie wykonujemy aktualizację?
Wiemy o tym, że dziś aktualna informacja jest bardzo cenna, dlatego wszelkie zmiany staramy się wprowadzać bez zbędnej zwłoki. Pilne zlecenia wykonywane są w ciągu 1 dnia, czasem nawet kilka godzin od otrzymania zamówienia na aktualizacje stron www. Przy większych zmianach termin jest ustalany indywidualnie.

Skontaktuj się z nami!

Gwarantujemy, iż wspólnie znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.