Aktualizacja stron internetowych

Dlaczego warto posiadać stałą obslugę strony internetowej?

Regularna aktualizacja i administracja stron internetowych to bardzo ważna kwestia, szczególnie jeżeli strona internetowa służy nam jako narzędzie biznesowe. Dla wielu właścicieli stron jest to zajęcie, które stanowi problem ze względu na brak czasu lub barierę technologiczną.

Jeśli posiadasz stronę internetową, ale nie masz czasu lub nie wiesz jak wprowadzić na niej zmiany, nasi specjaliści zrobią to za Ciebie. Zajmujemy się bieżącymi aktualizacjami stron zbudowanych w oparciu o CMS WORDPESS, ale także HTML.

Wystarczy, że dostarczą nam Państwo materiały tekstowe, zdjęcia, a także wytyczne do wprowadzenia zmian, a resztą zajmiemy się my.

Zrobimy to profesjonalnie, szybko i skutecznie. Usługa wyceniana jest indywidualnie, gdyż koszt uzależniony jest od zakresu prac. Każda strona jest inna, dlatego wymaga szczegółowej analizy. Możecie liczyć na nasze wieloletnie doświadczenie oraz wysoką jakość wykonanej usługi.

Aktualizacja stron internetowych

Nasze usługi związane z aktualizacją strony internetowej to nie tylko aktualizacje treści ale również dbanie o bezpieczeństwo strony www i poprawne funkcjonowanie jej funkcji. Jest to szczególnie ważne. Usuwanie skutków niepożądanych działań osób trzecich oraz uszkodzeń powstałych na skutek działania szkodliwego oprogramowania może być bardzo kosztowne dlatego w ramach naszych usług zapewniamy utrzymywanie optymalnego poziomu zabezpieczeń strony chroniąc ją przed atakami i włamaniami.

Chcesz nam zlecić aktualizację swojej strony internetowej, skontaktuj się z nami już dziś.

Aktualizacja strony internetowej może być realizowane w formie pojedynczej, doraźnej aktualizacji lub w formie aktualizacji cyklicznych rozliczanych w okresach comiesięcznych.

Wybierając opcję aktualizacji jednorazowej przesyłasz nam listę zmian i zadań jakie mają zostać wdrożone i wykonane na stronie internetowej. Następnie estymujemy zakres i ilość pracy oraz czas jaki będzie potrzebny na wykonanie usługi aktualizacji i przedstawiamy wycenę. Po akceptacji naszej oferty przystępujemy do pracy i wprowadzamy zmiany i aktualizacje na stronie internetowej.

Poniżej kilka najważniejszych powodów dla których warto przekazać nam aktualizacje Twojej strony internetowej.

  • Kopia bezpieczeństwa twojej strony co tydzień, co miesiąc lub na żądanie

  • Aktualizacja oprogramowania

  • Aktualizacja systemu CMS i jego rozszerzeń w momencie wyjścia aktualizacji.

  • Monitorowanie strony pod kątem aktualizacji i złośliwego oprogramowania.

  • Bieżące doradztwo w sprawie rozwoju strony.

Gwarantujemy, iż wspólnie znajdziemy odpowiednie rozwiązanie !