O nas

Nasza firma mieści się w Skierniewicach. Główne obszary naszej działalności to:

  • Aktualizacja oraz obsługa stron internetowych.
  • Tworzenie stron internetowych
  • Prowadzenie profili w mediach społecznosciowych
  • Pozycjonowanie stron internetowych

Zdajemy sobie sprawę, że w obecnych czasach obsługa strony internetowej nie powinna zajmować dużo czasu. Dlatego zostaw to nam, lub możemy zaproponować stworzenie dla Ciebie strony internetowej w oparciu o WordPress, która będziesz mógł sam zarządzać.
WordPress to najbardziej popularny i rozwijany system do tworzenia i zarządzania stronami internetowymi. Pozwala stworzyć strony internetowe ładne, funkcjonalne, a przede wszystkim responsywne i według standardu wyszukiwarki Google.

Strony responsywne to takie, które otwierają się i wyglądają tak samo zarówno na telefonie komórkowym, jak i komputerze.

Jesteśmy małą firmą. U nas nie ma infolinii ani konsultantów.

Doświadczenie zdobywaliśmy w dużych korporacjach pracując przy tworzeniu dużych i skomplikowanych projektów internetowych. Teraz pomogamy mniejszym klientom gdzie przedewszystkim liczy się kontakt i zaufanie.
Jesteśmy pasjonatami tego co robimy dlatego wiemy, że nie zawsze to co potrzebują duże firmy spełni oczekiwania firm mniejszych i lokalnych.
Właśnie do tego sektora firm adresujemy nasze usługi.
Naszym klientom pomagamy zbudować ich markę w internecie oraz dotrzeć do większej liczby klientów. Każdy projekt to indywidualne ustalenia z klientem oraz projekt, który spełnia jego oczekiwania.
Wszystko, co robimy na co dzień robimy z pasją dlatego uśmiech zadowolonego klienta sprawia nam radość. To co robimy to nasza pasja i hobby. Dlatego warto nam zaufać !
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.
Evinet

Zapoznaj się z naszą ofertą!

Skontaktuj się z nami