O nas

Nasza firma mieści się w Skierniewicach, naszym głównym obszarem działalności jest aktualizacja oraz obsługa stron internetowych naszych klientów.

Zajmujemy się również tworzeniem stron internetowych. Zdajemy sobie sprawę, że w obecnych czasach obsługa strony nie powinna zajmować dużo czasu. Dlatego zostaw to nam, lub możemy zaproponować stworzenie dla Ciebie strony internetowej w oparciu o WordPress, która będziesz mógł sam zarządzać.

WordPress to najbardziej popularny i rozwijany system do tworzenia i zarządzania stronami internetowymi. Pozwala stworzyć strony internetowe
ładne, funkcjonalne, a przede wszystkim responsywne i według standardu wyszukiwarki Google.

Strony responsywne to takie, które otwierają się i wyglądają tak samo zarówno na telefonie komórkowym, jak i komputerze.

Nasze zespół to wykwalifikowani specjaliści o doświadczeniu, które zdobywali w dużych korporacjach pracując przy tworzeniu dużych i skomplikowanych projektów internetowych.

Jesteśmy pasjonatami tego co robimy dlatego wiemy, że nie zawsze to co potrzebują duże firmy spełni oczekiwania firm mniejszych i lokalnych.

Właśnie do tego sektora firm adresujemy nasze usługi.

Naszym klientom pomagamy zbudować ich markę w internecie oraz dotrzeć do większej liczby klientów. Każdy projekt to indywidualne ustalenia z klientem oraz projekt, który spełnia jego oczekiwania.

Wszystko, co robimy na co dzień robimy z pasją dlatego uśmiech zadowolonego klienta sprawia nam radość. Nie jesteśmy dużą firmą, to co robimy to nasze hobby. Dlatego warto nam zaufać !

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Evinet

Zapoznaj się z naszą ofertą!
Skontaktuj się z nami!

o-nas tworzenie, aktualizacja opieka nad stronami internetowymi. Skierniewice, Łowicz, Sochaczew